Sağlık kuruluşlarında buharlı temizlik ne kadar önemli? Sağlık kuruluşları için buharlı temizleyici kullanılmalı mı?

İnsan hayatını ve çevre sağlığını gelebilecek muhtemel zararlardan korumaya yönelik medikal ortamlarda kullanıma uygun ve son derece etkili buharlı temizlik sistemi, kuru buharı sayesinde tıbbi müdahale yapılacak ortamlarda ihtiyaç duyulan hijyen seviyesinde temizlik ve hijyen sağlar.

Kimyasal ajanlara karşı kısa sürede bağışıklık kazanan mikrop ve bakterilere karşı medikal ortam temizliğinde kullanılan kimyasalların her ay değiştirilmesi gerekmektedir. Hiçbir bakteri ya da virüsün; minimum 8 barda iyonize olmuş kuru buharla teması durumunda canlılığını sürdürmesi mümkün değildir.

Sağlık Kuruluşlarında Buharlı Temizlik

Ambulanslar, hastaneler, ameliyat masaları, sedyeler, bu ortamlarda bulunan ve sterilize bir şekilde muhafaza edilmesi gereken her türlü ekipman için; hızla yaygınlaşan, aynı zamanda düşük maliyeti ve kullanım kolaylığı ile devrim yaratan buharlı temizlik teknolojisi ile en ekonomik şekilde sanitasyon sağlayabilirsiniz.

Sağlık Kuruluşlarında Buharlı Temizlik

Sağlık Kuruluşlarında Buharlı Temizlik

 • Hastaneler
  Tıp Merkezleri
   Test laboratuvarları
  Veteriner Klinikleri
 • Ambulans dezenfeksiyonu
  Ameliyat, operasyon masası, sedye sanitasyonu
   Medikal ve ortopedik ekipman sterilizasyonu
   Hasta yatak ve yastığı dezenfeksiyonu ve temizliği
   Tekerlekli sandalyelerin dezenfeksiyonu
   Zeminler ve bekleme salonlarının temizliği
   Tıbbı malzeme dolapları ve depolama alanlarının temizliği

Sağlık kuruluşları için önerdiğimiz buharlı temizleyicilerimiz profesyonel tip buharlı temizlik makinesi modelleri olacaktır.