Ev Tipi Buharlı Temizleyiciler

Univap ev tipi buharlı temizleyicileri, 5 bar – 10 bar aralığındaki yüksek buhar basıncı ve buhar kazanında 180 derece sıcaklığa sahip kuru buharın eşsiz sanitasyon özelliği sayesinde uygulandığı yüzeylerdeki herhangi bir yağ kalıntısından çözülmesi en zor kirlerin temizliğine kadar her alanda son derece etkilidir.

Ayrıca ev tipi buharlı temizleyiciler, iyonize kuru buharın organik dezenfektan özelliğiyle hiçbir kimyasala gerek duymadan tüm virüs, bakteri ve mikroorganizmaların bertaraf edilmesinde kullanılabilmektedir.

Ev tipi buharlı temizlik makineleri; halı, duvar, mutfak, banyo, tuvalet, ahşap ve seramik zemin temizliğinde oldukça başarılıdır.

Yüksek basınçla iyonize olmuş buhar; kimyasal kullanmadan uyguladığı yüksek basınçlı buhar gücü ile akarları, miteları, mikropları parçalar ve evlerde, ofislerde haşerelerin yaşamasına müsaade etmezler.

Univap Buharlı Temizleyicilerinin Covid-19 korona virüsü dahil olmak üzere zararlı virüs ve mikroorganizmalara karşı öldürücü etkisi laboratuvar ortamında klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Ev tipi buharlı temizleyici fiyatları için bizimle iletişim kurup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Univap ev tipi buharlı temizlik makinelerini zengin aparatları sayesinde cam, ayna temizliğinden derz arası temizliğine, halı ve koltuk temizliğinden banyo armatürlerinin sanistasyonuna kadar her alanda kullanabilirsiniz.

Ayrıca aromaterapi (buğuseptil) aparatı sayesinde evinizde istenmeyen kokulardan kurtulabilir, buharın nem artırıcı özelliğiyle kuru havayı nemlendirebilir ve istediğiniz kokuyu evinizde uygulayabilirsiniz.

Buhar kazanında 180 derece sıcaklıkla ve en az 9 bar yüksek basınçla buhar sağlayan ev tipi buharlı temizlik makinesi, hiçbir kimyasal madde kullanımına gerek kalmadan tüm zorlu kirlerin üstesinden gelerek evlerde mükemmel bir temizlik ve kusursuz bir hijyen sağlar.

Univap Buharlı Temizlik Makinaları, tüm kullanım alanları arasında yer alan farklı modelleri ile evlerdeki tüm hijyen ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilecek niteliktedir.