ENDÜSTRİYEL TİP BUHARLI TEMİZLEYİCİLER

Endüstriyel buharlı temizlik makineleri başta gıda sanayi olmak üzere tüm büyük ölçekli üretim tesislerinde kullanılmaktadır.

Endüstriyel tip buharlı temizleyici 10 bar basınca sahip 9-18 kW makinelerimiz genel temizlik ve sanitasyon için, 27-48 kW makinelerimiz bant/konveyör temizliğinde kullanılmaktadır. Gıda sanayinin en büyük problemi deterjan kullanmadan haşerelerle mücadeledir.

Buharlı temizlik olmadan haşerelerle mücadelede başarı sağlamak oldukça güçtür. Endüstriyel tip buharlı temizlik makinesine ait iyonize buharla karşılaşan haşerelerin larva ve pupalarının varlığını sürdürmesi imkansızdır.

Buharlı temizlik makineleri, suyu içinde bulundurduğu bir kazan sayesinde yüksek basınçlı buhara dönüştüren, kimyasal temizlik ve temizlik ürünlerinin kullanımına gereksinim duymadan en üst düzeyde organik ve hijyenik temizlik sağlayabilir.

Profesyonel temizlikte kullanılabilen profesyonel buhar makineleri ve endüstriyel buharlı temizlikte kullanılabilen endüstriyel buhar makineleri gibi de adlandırılabilen temizlik makineleridir.