Oteller ve pansiyonlarda buharlı temizlik ihtiyacına gerek var mı? Otelim ya da pansiyonum için neye ihtiyacım var?

Sürekli giriş ve çıkışların yapıldığı, kısa aralıklarla yoğun sirkülasyonda müşteri değişimi gerçekleşen oteller, konaklamalı kaplıcalar, devre mülkler ve rezidanslarda hızlı bir şekilde tamamlanması gereken kusursuz temizlik ve yüksek seviyede hijyen, hizmet kalitesi ortaya koyan en önemli unsurlardan birisidir.

Çoğu zaman oda temizliklerinde temizlik işlemlerinin tamamlanması makul süreler alırken, ıslak yüzeylerin kurutulması ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi için harcanan zaman, emek ve para hizmet maliyetlerini arttıran ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından ise kimi zaman rahatsızlık veren bir unsur olarak ortaya çıkmaktadır.

Kuru buharın temizlik gücü, check-out işlemlerinin ardından hızlı bir şekilde kusursuz temizlik ve mükemmel hijyen sağlamanıza imkan tanır, check-in yapan yeni misafiriniz odasına yerleşmek için vakit kaybetmek zorunda kalmaz.

Oteller ve Pansiyonlarda Buharlı Temizlik

Otel gibi konaklama alanlarında hizmet alan müşterilerin temizli ve hijyen ile ilgili beklentileri haklı olarak son derece yüksektir. Kimyasal dezenfektanlar, deterjanlar kullanmadan buharlı temizliğin uygulanabileceği her yüzeyde, misafirinizin kendisini evinde hissedeceği kadar sağlıklı, ferah ve temiz bir ortam yaratırsınız.

Oteller ve Pansiyonlarda Buharlı Temizlik

Oteller ve Pansiyonlarda Buharlı Temizlik

Bir çok farklı insanın ortaklaşa kullandığı yatak ve yastıklarda düzenli olarak yapılan buharlı temizlik işlemi, parazit olarak yaşayan akarların bu ortamlarda yaşamaları ve üremelerini imkansız hale getirir ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmanızı sağlar.

 • Oteller
  Kongre merkezleri, konferans salonları
   Tatil köyleri
   Apart oteller
 • Çini, fayans ve derzlerin temizliği
  Ahşap, masif döşeme ve parke temizliği
   Yataklar, yastıklar, tüylü dokumalar ile kaplı koltuk ve sandalyeler, halı ve kilimlerin temizliği, kokuların arındırılması
   Zeminlerde, parlak yüzeylerde oluşan lastik, kauçuk izleri ve lekelerinin temizlenmesi
   Banyo ve tuvaletlerin temizliği
   Krom kaplı musluk, evye, duş tertibatları, borular ve diğer aksesuarların gerek kireç gerekse diğer kir ve lekelerden arındırılması
   Asansörler, havalandırma kanalları, mazgalları, camlar, çerçeveler ve aynaların temizliği
   Otel ve pansiyonların mutfak ve bulaşıkhanelerinde genel temizlik ve hijyenin sağlanması