Güzellik salonları ve spalar, her gün onlarca kişinin kişisel bakım yaptırmak için kullandığı sıcaklık ve yoğun nem bulunan ortamlardır. Sıcak ve nemli ortamlar bakteri ve küflerin üremesi için en uygun şartları sağlar.

Özellikle geleneksel temizlik yöntemleri kullanılarak ulaşılamayan kenar ve köşe bölgelerde üreyen, genel sağlık koşulları bakımından zararlı ve aynı zamanda rahatsızlık verici görüntüye sahip olan küfler buharlı temizlik makinası sayesinde kolayca ve hızla temizlenir.

Düzenli bir şekilde yüksek sıcaklıktaki kuru buharla temizlik uygulanan yüzeylerde, aynı zamanda ciddi bir alerjen olan küf oluşumu engellenmiş olur.

Spa & Masaj Salonları Buharlı Temizlik

Çiniler, fayanslar ve bunları bir arada tutan derz dolgularda oluşan deterjan kalıntıları, bakteriler ve küfler, buharlı temizlik makinalarının pirinç fırçaları ya da marketlerden temin edilebilen alüminyum temizlik telleri ile birlikte de kullanılarak ilk günkü gibi pırıl pırıl temizlik sağlar, derz alçılarını eski ışıltısına kavuşturur.

Spa & Masaj Salonları Buharlı Temizlik

Spa & Masaj Salonları Buharlı Temizlik

Spa ve masaj salonlarında hijyen sağlamak ve detaylı temizlik için kullanılan kimyasalların çevresel zararları ve işletme bütçesindeki yükü göz önüne alındığında, buharlı temizlik sistemleri çevreci olması ve işletme giderlerinin ekonomisi açısından en yüksek performans sağlayan, kazançlı ve verimli temizlik metodudur. 

 • Güzellik salonları
  Kaplıcalar
   Saunalar
   Türk hamamları
   Spa
 • Bakteri, mantar ve virüslere karşı sanitasyon
  Cildin temas ettiği yüzeylerde dezenfeksiyon
   Cam, ayna ve parke temizliği
   Sauna, hamam, su masajı, masaj salonları ve güzellik salonlarının sanitasyonu
   Soyunma odaları, yüzme havuzu kenarları, duşlar, soyunma odalarının genel temizliği ve sanitasyonu
   Tüylü dokumalar ile kaplı koltuk e sandalyeler, halı ve kilimlerin temizliği, kokuların arındırılması